O Autorce

Cześć wam. Nienawidzę pisać/mówić o sobie, bo nigdy nie wiem co napisać. Tak też jest teraz... Na początek może się przedstawię. 
Mam na imię Agata. Mam 21 lat i studiuję Zarządzanie (taaa nudniejszego kierunku chyba nie ma...). Grafiką zajmuję się od dawna, ale tak porządnie wzięłam się za nią jakieś 2/3 lata temu. Pracuję w Photoshopie. Przed 18 lipca 2012 roku, (zanim powstało Rose-Perdu na blogspocie) prowadziłam bloga o tej samej nazwie, ale na onecie. Żył on aż 5 lat, a jeszcze wcześniej miałam inne blogi, więc widać jak długo siedzę w tym blogowym świecie. 

Ulubione seriale: Teen Wolf, Pretty Little Liars, Ravenswood, The Vampire Diaries, The Originals, Once Upon a Time, Arrow, The Fosters, Devious Maids, Twisted, Baby Daddy, Young&Hungry, Gossip Girl, Hellcats, Merlin, Faking it, Big Bang Theory, Reign, The Tomorrow People, Dracula, The Carrie Diaries, The Secret Circle, The Lying Game, Beauty and the Beast, 10 Things I Hate About You. (I to chyba wszystko. Pisząc tą listę zgubiłam sie z 10 razy. Nie wiem nawet po co je podałam. Może dzięki temu znajdziemy wspólne tematy do rozmów).

Ulubione książki: Listę tych, które przeczytałam znajdziecie na moim koncie na lubimy czytać (link poniżej). 

Muzyka to moja największa miłość. A w szczególności zespoły. Moim najukochańszym jest Emblem3 - co widać było po wielu szablonach z nimi i muzyce do postów. Całym sercem kocham także US5, The Neighbourhood, One Direction, Little Mix, 5 Seconds of Summer i The Pretty Reckless. Nie ograniczam się w gatunkach. Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho...od rapu/hip-hopu do rocka. 
Żeby was nie zanudzać to chyba skończę teraz. Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie w komentarzach lub na asku. 
Kontakt:
gg: 5016198
mail: Rose-Perdu@gmail.com
ask: http://ask.fm/Agusia__

Moje strony:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz